Jak žijeme

V Algotechu žijeme tím, co nás baví, žijeme světem IT. Protože má tento obor mnoho směrů, najdete mezi námi obratné techniky, programující mágy, architekty všehomíra či skvělé konzultanty a administrátory. Kromě toho je u nás celá řada lidí, kteří naši práci podporují obchodně i organizačně.

Každá nová kolegyně nebo kolega, kteří k nám přijdou, obdrží nejen vše, co potřebují ke svojí práci, ale také adaptační plán, který jim pomůže v rychlé orientaci a začlenění do pracovního týmu. Seznámení s kolegy probíhá i během společných snídaní anebo třeba u šálku dobré kávy, které máme stále dostatek.

Dlouhodobě se snažíme udržovat neformální a tvůrčí atmosféru, každý člověk v naší společnosti má možnost vyjádřit otevřeně svůj názor, každý má nárok na svůj kariérní růst – po manažerské nebo odborné stránce. Práce každého jednotlivce rozhoduje o společném obchodním úspěchu a profitabilitě celé společnosti.

Kromě práce, která nás spojuje, rádi zajdeme na pivo či za kulturou, zahrajeme si laser game nebo společně zasportujeme. Naše firemní kultura by se dala popsat slovy: neformálnost a odpovědnost.

Technologie jsou o pomoci

Technologie jsou o kreativitě

Technologie jsou o řemeslu

Technologie jsou o lidech

Copyright © 2019 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek