Kdo jsme

Jsme Algotech, středně velká česká firma, která sídlí v Praze, Karlíně. Baví nás IT, a to nás také živí. Vznikli jsme jako malá „rodinná firma“ a přerodili jsme se v silnou a stabilní společnost. I přesto si držíme otevřené a neformální prostředí a komunikaci mezi sebou.

U nás se nikdo nemusí bát zdlouhavých a zbytečných administrativních procesů, ale jednoduchá pravidla nastavena máme. To abychom zvládli včas a kvalitně dodávat služby našim klientům.

Profesně se zaměřujeme se tři oblasti: Telco (telekomunikační systémy a integrace), ERP a CRM (velké podnikové systémy) a cloud (máme vlastní cloudové centrum, ve kterém dokážeme ušít služby na míru každé firmě).

Na svou práci jsme hrdí, považujeme se za zkušené odborníky a děláme své „řemeslo“ nejlépe, jak dokážeme. Velmi si vážíme našich zákazníků i zaměstnanců, protože bez respektu, úcty a legrace bychom nemohli naši práci dělat dobře.

Rádi v našem firemním týmu uvítáme další nováčky - ať už juniory nebo zkušené kolegy. Je čas zkusit to s námi!

Copyright © 2019 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek